.
Türkiye'nin bir numaralı Evcil Hayvan Bakım ve Sağlık Rehberi

Petfiks.com, olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça özen gösteriyoruz. Sitemiz üzerine bizimle etkileşim gösterebileceğiniz her türlü alanda sizin güvenliğinizi ön planda tutuyoruz.


  • Sayfamızda bizimle etkileşim gösterebileceğiniz en basit alanlardan biri olan Yorumlar kısmında bizlerle paylaştığınız e-posta adresiniz asla üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Burada e-posta istememizin sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurabilmektir.
  • İletişim Sayfalarımız ile, sitemizdeki yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz. Sizlere geri dönüş sağlanabilmesi için e-posta adresiniz,telefon numaranız gibi bilgilerinizi istiyoruz. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır. Telefon numarasını vermek istemeyen misafirlerimiz için ise numara verme zorunluluğu yoktur. E-posta adresleri ile de iletişim kurabilirler.
  • Bunlar, dışında Petfiks.com‘un kullanıcılarının gizliliğini veya haklarını ihlal edecek herhangi bir davranışı bulunmamaktadır.